Share |

Yhteensä

Käyntejä kotisivuilla:161390 kpl

Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan! Jäsenmaksu keskimäärin ainoastaan 30 euroa vuodessa.

LIITY!

Yhteystiedot

Vapaa-ajan
asukkaiden liitto ry, VAAL

Unikkotie 13 V kerr.
01300 VANTAA
www.vaal.fi

VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN LIITTO RY, VAAL

Y-tunnus: 2592464-8

Unikkotie 13 V kerros
01300 VANTAA

www.vaal.fi toimisto@vaal.fi 

__________________________________________________________

Tapio Tervo

Tapio Tervo, Puheenjohtaja

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry.

Heinätie 12 a 1, 01350 VANTAA

GSM 0400 609476


Mökkiosoite
Teikarlahdentie 222, 19540 KOITTI

Raimo Kosonen

Kosonen Raimo, Varapuheenjohtaja

Vapaa-ajan asunnot ry

Vanhatie 3, 05400 JOKELA

GSM 045 3445560

kosonen.raimo@gmail.com

Pirjo Piensalmi

Sihteeri, rahastonhoitaja - Hallituksen ulkopuolinen

Pirjo Piensalmi

Palkkatilankatu 1 D 87, 00240 HELSINKI

GSM 044 0813 029 

toimisto@vaal.fi

Mökkiosoite 
Kääpälänkuja 82,46140 VEKARANJÄRVI


Juhani Filppula

Filppula Juhani, Hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Lillinkuja 2 F 36, 00700 HELSINKI

GSM 0440 454 141

juhani.filppula@vaal.fi

 

Heinonen Pentti, Hallituksen jäsen

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry

Siivolankatu 5 A 4, 15160 LAHTI


GSM 050 3237047

Mökkiosoite:
Teikarlahdentie 2016, 19540 Koitti

Esko Kalimo

Kalimo Esko, Hallituksen jäsen

Mikkelin seudun vapaa-ajan asukkaat ry

Kilonkallionkuja 6, 02610 ESPOO

GSM 040 500 0273

esko.kalimo@hotmail.fi

Juhani Kanerva

Kanerva Juhani, Hallituksen jäsen

Lopen vapaa-ajan asukkaat ry

Jäämäentie 20 C, 00970 HELSINKI

GSM 040 589 9162

juhani.kanerva@kolumbus.fi

Liisa Kontturi

Kontturi Liisa, Hallituksen jäsen

Kuhmoisten vapaa-ajan asukkaat ry

Keijukaistenpolku 5 a 7, 00820 HELSINKI

GSM 040 506 2448

kontturit1@gmail.com

 

Kouri Ilkka, Hallituksen jäsen

Tammelan vapaa-ajan asukkaat ry

Kirvuntie 30 C, 02140 ESPOO

GSM 040 5048900

ilkka.kouri@kolumbus.fi

Lyly Martti, Hallituksen Jäsen

Kouvolan vapaa-ajan asukkaat ry

Merikorttitie 12 A 1, 00960 HELSINKI

GSM 0400 319260

martti.lyly@welho.com

Eero Vankkai

Eero Vankka, Hallituksen jäsen

Asikkalan vapaa-ajan asukkaat ry

Punatuvantie 5 B, 00680 HELSINKI

GSM 050 5405589