Share |

Yhteensä

Käyntejä kotisivuilla:199772 kpl

Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan! Jäsenmaksu keskimäärin ainoastaan 30 euroa vuodessa.

LIITY!

Yhteystiedot

Vapaa-ajan
asukkaiden liitto ry, VAAL

Unikkotie 13 V kerr.
01300 VANTAA
www.vaal.fi

VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN LIITTO RY, VAAL

Y-tunnus: 2592464-8
_________________________

Yhdistyksen postiosoite
____________________________

Vapaa-ajan asukkaiden liitto ry.

Heinätie 12 A 10
01350 VANTAA

www.vaal.fi toimisto@vaal.fi 

_________________________

Yhdistyksen hallitus
_______________________

Tapio Tervo

Tapio Tervo, Puheenjohtaja

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry.

+358 400 609476



Raimo Kosonen

Kosonen Raimo, Varapuheenjohtaja

Vapaa-ajan asunnot ry

+358 45 3445560

kosonen.raimo@gmail.com

Virolainen Paula, Sihteeri

Sysmän vapaa-ajan asukkaat ry


+358 50 3566696


Heinonen Pentti, Varainhoitaja

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry


+358 50 3237047

Juhani Filppula



Filppula
Juhani, Hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

+358 440 454 141

juhani.filppula@vaal.fi

 

Esko Kalimo

Kalimo Esko, Hallituksen jäsen

Mikkelin seudun vapaa-ajan asukkaat ry

+358 40 500 0273

esko.kalimo@hotmail.fi

Juhani Kanerva

Kanerva Juhani, Hallituksen jäsen

Lopen vapaa-ajan asukkaat ry

+358 40 589 9162

juhani.kanerva@kolumbus.fi

Liisa Kontturi

Kontturi Liisa, Hallituksen jäsen

Kuhmoisten vapaa-ajan asukkaat ry

+358 40 506 2448

kontturit1@gmail.com

 

Kouri Ilkka, Hallituksen jäsen

Tammelan vapaa-ajan asukkaat ry

+358 40 5048900

ilkka.kouri@kolumbus.fi

Vankka Eero, Hallituksen Jäsen

Asikkalan vapaa-ajan asukkaat ry

+358 50 5405589

eero.vankka@elisanet.fi

Pieniniemi Heli, Hallituksen Jäsen

Kouvolan vapaa-ajan asukkaat ry

+358 400 319260

hpienini@outlook.com