Share |

Käyntejä 106186 kpl

Sivulatauksia 167649 kpl

Ajankohtaista

****************
OmaMökki18 Vapaa-ajan asumisen messut 12.-15.4.2018 Helsingin Messukeskuksessa.
VAAL:n yhdistyksen jäsenkortilla kaksi (2) yhden hinnalla.

TERVETULOA!
****************

Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan! Jäsenmaksu keskimäärin ainoastaan 27? vuodessa.

LIITY!

Yhteystiedot

Vapaa-ajan
asukkaiden liitto ry, VAAL

Unikkotie 13 V kerr.
01300 VANTAA
www.vaal.fi

VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN LIITTO RY, VAAL

Y-tunnus: 2592464-8

Unikkotie 13 V kerros
01300 VANTAA

www.vaal.fi toimisto@vaal.fi 

__________________________________________________________

Erkki Virtanen

Virtanen Erkki, varapuheenjohtaja

Tammelan Vapaa-ajan asukkaat ry

Osuuskunnantie 98 A, 00660 HELSINKI

GSM 040 548 2080

erkki.virtanen@hotmail.com

Kesäosoite:

Lintumaantie 322
31350 Tammela
 

Pirjo Piensalmi

Sihteeri, hallituksen jäsen

Pirjo Piensalmi

Pakkamestarinkatu 2 B 17, 00520 Helsinki 

GSM 044 0813 029 

toimisto@vaal.fi

Kesäosoite 

Kääpälänkuja 82,46140 Vekaranjärvi


Juhani Filppula

Filppula Juhani, hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Lillinkuja 2 F 36, 00700 HELSINKI

GSM 0440 454 141

juhani.filppula@vaal.fi

 

Esko Kalimo

Kalimo Esko, hallituksen jäsen

Mikkelin seudun vapaa-ajan asukkaat ry

Kilonkallionkuja 6, 02610 ESPOO

GSM 040 500 0273

esko.kalimo@pp.inet.fi

Juhani Kanerva

Kanerva Juhani,hallituksen jäsen

Lopen vapaa-ajan asukkaat ry

Jäämäentie 20 C, 00970 HELSINKI

GSM 040 589 9162

juhani.kanerva@kolumbus.fi

Liisa Kontturi

Kontturi Liisa, hallituksen jäsen

Kuhmoisten vapaa-ajan asukkaat ry

Keijukaistenpolku 5 a 7, 00820 HELSINKI

GSM 040 506 2448

liisa.kontturi@metropolia.fi

kontturit@vaal.fi

 

Kuvateksti

Kosonen Raimo, hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asukkaat ry

Vanhatie 3, 05400 JOKELA

GSM 045 3445560

kosonen.raimo@gmail.com

Ilkka Larjomaa

Larjomaa Ilkka, hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Lehdesniityntie 3 F 96, 00340 HELSINKI 

GSM 050 500 4002

ilkka.larjomaa@vaal.fi

ilkka.larjomaa@gmail.com 

Pentti Löfgren

Löfgren Pentti, hallituksen jäsen

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry

Rautatienkatu 1 B, 15100 LAHTI

GSM 040 740 6815

pentti.lofgren@elisanet.fi

Jouko Taskinen

Taskinen Jouko, kunniajäsen

Kouvolan vapaa-ajan asukkaat ry

Jönsäksenkuja 3 A 1, 01600 VANTAA

GSM 0400 426 194

jouko.taskinen@omakotiliitto.fi