Share |

Yhteensä

Käyntejä kotisivuilla:120259 kpl

Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan! Jäsenmaksu keskimäärin ainoastaan 27 euroa vuodessa.

LIITY!

Yhteystiedot

Vapaa-ajan
asukkaiden liitto ry, VAAL

Unikkotie 13 V kerr.
01300 VANTAA
www.vaal.fi

VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN LIITTO RY, VAAL

Y-tunnus: 2592464-8

Unikkotie 13 V kerros
01300 VANTAA

www.vaal.fi toimisto@vaal.fi 

__________________________________________________________

Erkki Virtanen

Virtanen Erkki, varapuheenjohtaja

Tammelan Vapaa-ajan asukkaat ry

Osuuskunnantie 98 A, 00660 HELSINKI

GSM 040 548 2080

erkki.virtanen@hotmail.com

Kesäosoite:

Lintumaantie 322
31350 Tammela
 

Pirjo Piensalmi

Sihteeri, rahastonhoitaja - Hallituksen ulkopuolinen

Pirjo Piensalmi

Palkkatilankatu 1 D 87, 00240 Helsinki 

GSM 044 0813 029 

toimisto@vaal.fi

Kesäosoite 

Kääpälänkuja 82,46140 Vekaranjärvi


Juhani Filppula

Filppula Juhani, hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Lillinkuja 2 F 36, 00700 HELSINKI

GSM 0440 454 141

juhani.filppula@vaal.fi

 

Esko Kalimo

Kalimo Esko, hallituksen jäsen

Mikkelin seudun vapaa-ajan asukkaat ry

Kilonkallionkuja 6, 02610 ESPOO

GSM 040 500 0273

esko.kalimo@hotmail.fi

Juhani Kanerva

Kanerva Juhani,hallituksen jäsen

Lopen vapaa-ajan asukkaat ry

Jäämäentie 20 C, 00970 HELSINKI

GSM 040 589 9162

juhani.kanerva@kolumbus.fi

Liisa Kontturi

Kontturi Liisa, hallituksen jäsen

Kuhmoisten vapaa-ajan asukkaat ry

Keijukaistenpolku 5 a 7, 00820 HELSINKI

GSM 040 506 2448

kontturit1@gmail.com

 

Kuvateksti

Kosonen Raimo, hallituksen jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Vanhatie 3, 05400 JOKELA

GSM 045 3445560

kosonen.raimo@gmail.com

Pentti Löfgren

Löfgren Pentti, hallituksen jäsen

Hartolan vapaa-ajan asukkaat ry

Rautatienkatu 1 B, 15100 LAHTI

GSM 040 740 6815

pentti.lofgren@elisanet.fi

Kuvateksti

Eero Vankka, hallituksen jäsen

Asikkalan vapaa-ajan asukkaat ry

GSM 050 5405589

Lyly Martti, Hallituksen Jäsen

Kouvolan vapaa-ajan asukkaat ry

GSM 0400 319260

martti.lyly@welho.com