Share |

Yhteensä

Käyntejä kotisivuilla:114114 kpl

Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan! Jäsenmaksu keskimäärin ainoastaan 27 euroa vuodessa.

LIITY!

Yhteystiedot

Vapaa-ajan
asukkaiden liitto ry, VAAL

Unikkotie 13 V kerr.
01300 VANTAA
www.vaal.fi

VAPAA-AJAN ASUNNOT RY, VAA

c/o Suomen Omakotiliitto ry

Asemapäällikönkatu 12 B, 

00520 HELSINKI                                                         

Puh. (09) 680 3710 toimisto@vaal.fi

_______________________________________________________

Puheenjohtaja

Larjomaa Ilkka, puheenjohtaja

Vapaa-ajan asunnot ry

Lehdesniityntie 3 F 96, 00340 HELSINKI

GSM 050 500 4002

ilkka.larjomaa@gmail.com

_______________________________________________________

Sihteeri

Kontturi Liisa, sihteeri

Vapaa-ajan asunnot ry

Keijukaistenpolku 5 a 7, 00820 Helsinki

GSM 040-5062448

kontturit@vaal.fi

_________________________________________________

Hallituksen jäsen

Tuisku Raimo, varapuheenjohtaja

Vapaa-ajan asunnot ry

Puistotie 79-81 C 14, 04430 JÄRVENPÄÄ 

GSM 050-4995177

raimo.tuisku@saunalahti.fi

_______________________________________________________

Hallituksen jäsen

Heikkurinen Pentti, jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Laivalahdenkaari 21 A 21, 00810 HELSINKI

GSM 0500 582500

pentti.heikkurinen@vaal.fi

_______________________________________________________

Hallituksen jäsen

Kontturi Jouko, jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Keijukaistenpolku 5 a 7, 00820 Helsinki

GSM 040-5062448

kontturit@vaal.fi

_______________________________________________________

Hallituksen jäsen

Laurio Juha-Matti, jäsen

Vapaa-ajan asunnot ry

Osoite

GSM 

Juha-Matti.Laurio@nixu.com

Asiantuntijajäsen

Filppula Juhani, asiantuntija

Vapaa-ajan asunnot ry

Lillinkuja 2 F 36, 00700 HELSINKI

GSM 0440 454 141

juhani.filppula@ovi.com _______________________________________________________